Článok

Skvelá správa pre rozvoj LFbL!

Vážení priaznivci Legendárnej florbalovej ligy,

V predvečer vyvrcholenia tohto ročníka ligy by som Vám chcel s veľkou radosťou oznámiť, že naša liga sa stala príjemcom krásneho sponzorského daru v hodnote 1934,46 €. Štedrým sponzorom, ktorému týmto chcem vysloviť veľké poďakovanie, je spoločnosť ČSOB nadácia.

Ale tak, ako za každou veľkou vecou, aj za týmto darom je konkrétny človek. A ten človek je náš, náš spoluhráč, kamarát, kapitán tímu, ale hlavne chlap, ktorý vždy hľadí dopredu a hľadá spôsob, ako veci posunúť, skrátka, reč je o Vladovi Jelínkovi. Vlado je s nami od samého začiatku ligy, ako kapitán Metodky sa v roku 2013 spolupodielal na založení celej súťaže. Je to nielen vynikajúci športovec, ale aj organizátor a motivátor. Veď si len zoberme, aké pokroky robí pod jeho vedením tím Metodky, z amatérskeho družstva máme v tejto sezóne tím, ktorý to dotiahol až do semifinále. Jeho aktivity však nie sú obmedzené len na vlastný tím. Podieľa sa na riešení všetkých vážnejších tém aj v rámci celej súťaže. A v neposlednom rade, Vlada môžete stretnúť, keď s píšťalkou v ruke povedie Váš zápas Legendárnej ligy.

Vlado, chcel by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoje snaženie, ktoré sa premietlo do takého pekného daru. Urobím všetko pre to, aby sa peniaze využili čo najlepšie v prospech našej ligy a aby boli prínosom pre všetkých jej účastníkov. Prajem Ti, nech sa Ti darí, a rovnako nech sa darí aj celému Tvojmu tímu Metodka Bratislava, lebo ste úžasní a jedineční.

Jozef Kubaský

Leave a Reply