Článok

Potenciálny nováčik do budúcej sezóny!

Vážení športoví priaznivci,

blíži sa nám posledné kolo základnej časti tohtoročnej sezóny Legendárnej Ligy. Aj keď tie najostrejšie boje, a to boje o postupové/nepostupové priečky Play-Off, boli rozhodnuté už pred ním, stále sa bude hrať o to, aké východiskové pozície si tímy do štvrťfinále vybojujú. Rovnako tak sa bude rozhodovať o umiestnení tímov na nepostupových priečkach, kde sa až dve dvojičky tesnia s rovnakým bodovým kontom. Minulotýždňové prípravné kolo poskytlo hráčom priestor, aby sa po dlhej prestávke naladili na zápasové tempo, no a kedy zapnúť motory naplno, ak nie v kole predchádzajúcom vyvrcholeniu sezóny. Môžme sa tešiť na kvalitný florbal, ktorý nebude mať ďaleko od florbalu zápasov Play-Off.

Veľkým potešením pre nás je záujem tímu, ktorý väčšina z vás už z florbalových kruhov pozná, o vstup do našej ligy v budúcej sezóne. Týmto tímom sú Jánošíkoví Zbojníci, ktorí na florbalovej scéne pôsobia už dlho a rozhodli sa vytvoriť aj svoju “Legendárnu” kategóriu. Máme veľkú radosť z toho, že si k nám florbalové tímy hľadajú cestu a páči sa im koncept našej súťaže.

Ako to už býva u nás zvykom, každý nováčik si ešte pred premiérovou sezónou zahrá jeden-dva priateľské zápasy. Inak tomu nebude ani v tomto prípade, Jánošíkovi Zbojníci si už 21.6.2020, pred semifinálovými zápasmi, prejdú svojou generálkou. Ich súperom bude výber tímov nepostupujúcich do Play-Off, všetkým dobre známe No-Play-Off Legends! Tento výber sa bude skladať z 12 hráčov, pričom každý zo šiestich nepostupujúcich celkov nominuje dvoch reprezentantov svojho tímu.

Tešíme sa na vás už túto nedeľu pri 13. kole!