Článok

Finálový deň obohatený o odvetný prípravák

Už zajtra, 27.6.2020, vyvrcholí aktuálna sezóna Legendárnej Florbalovej Ligy. V jej finále sa medzi sebou stretnú dva veľmi kvalitné tímy a dlhoroční rivali, ŠK Lido Bratislava a FBC Dragons Bratislava. Oba tímy prešli pavúkom Play-Off bez väčších ťažkostí. Lido si vo štvrťfinále poradilo so Snipers Parents rozdiel 11:1. o deň neskôr si finále zabezpečilo výhrou 6:2 nad JElita-Pirates. FBC Dragons vyhral svoje štvrťfinále proti Metodke hladko 8:0 a v očakávanom zápase Hurikán Oldboys vs. FBC Dragons išlo o všetko. Dragons boli ale úspešnejší a výrazným rozdielom v pomere 7:1 Hurikán porazili a prebojovali sa tak do finále.

V sobotu môžeme očakávať veľmi vyrovnaný a napätý zápas, tieto dva tímy idú odohrať už tretie finále v rade proti sebe! Úspešnosťou v nich sú však na tom rovnako – v sezóne 2017/2018 sa po výhre 2:3 tešili hráči FBC Dragons, v sezóne minulej naopak vyhrali hráči ŠK Lido. Ktorému tímu sa podarí preklopiť misky váh na svoju stranu?

VS

Sme veľmi radi, že po úspešnom prípravnom zápase pred minulotýždňovými zápasmi semifinále sa k nám do haly Jánošíkoví Zbojníci vrátia a postavia sa čelom výberu hráčov LFBL. Tentokrát to ale budú mať ťažšie, pretože výber No-Final Legends sa bude skladať z tímov umiestnených na celkovom 3. až 8. mieste! Môžeme sa teda tešiť na atraktívny florbal, v ktorom na jednej strane uvidíme potenciálneho nováčika do budúcej sezóny a na strane druhej výber hráčov, ktorý v takejto zostave hrávať nezvyknú.

Zostava tímu No-Final Legends:

JElita-Pirates Bratislava: Juraj Spilý, Peter Kralovič

SP Stupava: Ivan Zemko, Peter Sokol, Šimon Dudík

Metodka Bratislava: Michal Guba, Lukáš Glonec

FBC Lions Bratislava: Jozef Fruhauf, Peter Marton

Snipers Parents Bratislava: Adam Katona, Peter Pauhof

PROGRAM FINÁLOVÉHO DŇA – 27.6.2020

13:30 No-Final Legends – Jánošíkoví Zbojníci

16:00 FINÁLE ŠK Lido Bratislava – FBC Dragons Bratislava

Tešíme sa na vás už zajtra v Športovej hale v Záhorskej Bystrici!