Článok

FINÁLOVÝ DEŇ A CHALLENGE CUP 2017/2018

Milí florbaloví nadšenci.

Sezóna 2017/2018 sa nám pomaličky blíži ku koncu, avšak ešte predtým nás čaká jej najväčšie vyvrcholenie. Už zajtra, 28.4.2018, sa v športovej hale pri ZŠ kapitána Nálepku uskutoční tradičný finálový deň LFBL! Jeho súčasťou bude aj druhý ročník priateľského florbalového turnaja CHALLENGE CUP. Poďme si o tomto dni povedať niečo viac.

Finálový deň sa začína o 11:00 a už od 11:10 začnú tímy hrať prvé skupinové zápasy CHALLENGE CUPu. CHALLENGE CUP bude trvať približne do 16:15. Turnaj sa bude hrať na dvoch malých ihriskách s počtom hráčov 3+1, jeden zápas bude trvať 1×22 minút hrubého času. Za víťazstvo si tím pripíše 2 body, za remízu 1. V skupine B vo fáze PLAY-OFF budú v prípade nerozhodného stavu nasledovať séria troch samostatných nájazdov. Víťaz CHALLENGE CUPu získa KUPÓN NA TÍMOVÝ PAINTBALL NA 3 HODINY.

Po jeho skončení sa priestor uvoľní pre najväčší a najatraktívnejší zápas celej sezóny – FINÁLE LFbL 2017/2018, v ktorom si to medzi sebou rozdajú ŠK Lido Bratislava a FBC Dragons Bratislava! Špecialitou tohto zápasu bude to, že prestávky medzi tretinami budú trvať profesionálnych 15 minút. Zápas sa bude hrať systémom 3×20 čistý čas. V prípade nerozhodného skóre bude nasledovať 5-minútové predĺženie, ak v ňom nepadne gól, o víťazovi rozhodne séria troch nájazdov. Počas finále bude k dispozícií zdravotná služba.

Po finále príde na rad záverečný ceremoniál. V ňom vyhlásime poradie jednotlivých tímov, odovzdáme individuálne ocenenia – najproduktívnejší hráč ligy, najlepší brankár ligy, najlepší obranca ligy, najlepší útočník ligy, najlepší hráči jednotlivých tímov, no a to najpodstatnejšie, odovzdáme pohár víťazovi Legendárnej Florbalovej Ligy!

Sme veľmi radi, že rovnako ako minulé roky, aj tento rok pre vás máme pripravené občerstvenie v podobe vonkajšieho stánku! K dispozícii bude ALKO, NEALKO, CIGÁNSKA PEČIENKA, HOT-DOG… So svojimi spoluhráčmi a protihráčmi si budete môcť posedieť pri stoloch pred halou, stánok bude pre vás otvorený od 11:00 až do neskorých večerných hodín. Rovnako by sme vám chceli oznámiť, že počas celého dňa bude otvorené novovybudované parkovisko pred halou, ku ktorému sa dostanete, ako v minulosti, poľnou cestou poza areál školy (hneď za autobusovou zastávkou doprava).

Počas CHALLENGE CUPu prebehne na jednom z ihrísk aj florbalová súťaž pre deti, mamičky a starých rodičov, ktorej víťazi získajú aj ocenenie :).

Veríme, že si všetci priaznivci florbalu a LFbL nájdu cestu do stupavskej haly a že spoločne strávime krásny florbalový deň :). Tešíme sa na Vás!

Rozpis CHALLENGE CUPu 2018

ihrisko-anew

ihrisko-b

 

Leave a Reply