ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
113:15FBC Lions BratislavaTsunami Záhorská Bystrica9:1 (2:0, 4:1, 3:0)
214:40Hurikán Oldboys BratislavaMetodka Bratislava5:6sn (0:1, 0:3, 5:1, 0:1)
316:05ŠK Lido BratislavaHP Hlavne prišli Bratislava13:3 (3:1, 5:0, 5:2)
417:30ŠK ModraSnipers Parents Bratislava3:7 (0:3, 2:2, 1:2)
518:55TJ Sokol GajaryFBC Dragons Bratislava3:10 (1:1, 1:4, 1:5)
620:20SP StupavaTempest Bratislava8:4 (3:2, 2:1, 3:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
713:15ŠK ModraFBC Dragons Bratislava2:18 (1:4, 1:5, 0:9)
814:40Tempest BratislavaTJ Sokol Gajary9:10 s.n. (6:2, 2:2, 1:5, 0:1)
916:05SP StupavaHurikán Oldboys Bratislava4:3 (0:2, 1:0, 3:1)
1017:30Metodka BratislavaFBC Lions Bratislava2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
1118:55Snipers Parents BratislavaJElita-Pirates Bratislava4:5 (1:0, 2:2, 1:3)
1220:20Tsunami Záhorská BystricaHP Hlavne prišli Bratislava5:6 (1:1, 1:2, 3:3)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
1313:15FBC Lions BratislavaSP Stupava3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
1414:40HP Hlavne prišli BratislavaMetodka Bratislava5:8 (2:4, 2:1, 1:3)
1516:05Hurikán Oldboys BratislavaTJ Sokol Gajary9:10 (4:3, 1:6, 4:1)
1617:30Tsunami Záhorská BystricaŠK Lido Bratislava2:14 (1:4, 1:5, 0:5)
1718:55JElita-Pirates BratislavaFBC Dragons Bratislava1:5 (0:0, 0:1, 1:4)
1820:20Tempest BratislavaŠK Modra7:3 (2:1, 4:1, 1:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
1913:15ŠK ModraHurikán Oldboys Bratislava6:19 (0:5, 2:6, 4:8)
2014:40SP StupavaHP Hlavne prišli Bratislava8:3 (0:1, 3:0, 5:2)
2116:05Metodka BratislavaTsunami Záhorská Bystrica9:1 (2:1, 2:0, 5:0)
2217:30Snipers Parents BratislavaŠK Lido Bratislava0:8 (0:3, 0:1, 0:4)
2318:55JElita-Pirates BratislavaTempest Bratislava8:7 s.n. (3:2, 1:2, 3:3, 1:0)
2420:20TJ Sokol GajaryFBC Lions Bratislava6:5 (3:3, 2:1, 1:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
2513:15Snipers Parents BratislavaFBC Dragons Bratislava2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
2614:40Tsunami Záhorská BystricaSP Stupava2:18 (2:2, 0:11, 0:5)
2716:05FBC Lions BratislavaŠK Modra8:2 (1:2, 4:0, 3:0)
2817:30Hurikán Oldboys BratislavaJElita-Pirates Bratislava7:3 (1:2, 3:1, 3:0)
2918:55ŠK Lido BratislavaMetodka Bratislava7:4 (1:1, 5:1, 1:2)
3020:20HP Hlavne prišli BratislavaTJ Sokol Gajary4:11 (0:3, 1:3, 3:5)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
3113:15FBC Dragons BratislavaŠK Lido Bratislava2:14 (1:1, 1:7, 0:6)
3214:40Tempest BratislavaSnipers Parents Bratislava5:4 (3:1, 2:2, 0:1)
3316:05TJ Sokol GajaryTsunami Záhorská Bystrica10:2 (4:0, 4:2, 2:0)
3417:30ŠK ModraHP Hlavne prišli Bratislava5:6 (4:2, 1:2, 0:2)
3518:55JElita-Pirates BratislavaFBC Lions Bratislava6:5 po s.n. (1:1, 2:3, 2:1, 1:0)
3620:20SP StupavaMetodka Bratislava7:5 (4:2, 2:2, 1:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
3713:15Tsunami Záhorská BystricaŠK Modra9:2 (2:1, 3:0, 4:1)
3814:40FBC Dragons BratislavaTempest Bratislava11:5 (6:0, 3:3, 2:2)
3916:05Metodka BratislavaTJ Sokol Gajary4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
4017:30HP Hlavne prišli BratislavaJElita-Pirates Bratislava7:3 (4:1, 2:2, 1:0)
4118:55Snipers Parents BratislavaHurikán Oldboys Bratislava4:3 po s.n. (0:2, 0:0, 3:1, 1:0)
4220:20ŠK Lido BratislavaSP Stupava9:5 (3:2, 3:0, 3:3)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
4313:15ŠK ModraMetodka Bratislava1:16 (0:4, 1:5, 0:7)
4414:40FBC Lions BratislavaSnipers Parents Bratislava5:6 s.n. (4:0, 1:4, 0:1, 0:1)
4516:05FBC Dragons BratislavaHurikán Oldboys Bratislava4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
4617:30Tempest BratislavaŠK Lido Bratislava2:8 (0:2, 0:2, 2:4)
4718:55TJ Sokol GajarySP Stupava4:9 (0:2, 2:3, 2:4)
4820:20JElita-Pirates BratislavaTsunami Záhorská Bystrica11:3 (3:2, 5:1, 3:0)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
4913:15Tempest BratislavaHurikán Oldboys Bratislava7:5 (2:3, 1:2, 4:0)
5014:40ŠK Lido BratislavaTJ Sokol Gajary7:8 s.n. (1:4, 3:1, 3:2, 0:1)
5116:05Metodka BratislavaJElita-Pirates Bratislava10:6 (2:3, 6:2, 2:1)
5217:30HP Hlavne prišli BratislavaSnipers Parents Bratislava3:4 s.n. (1:1, 1:0, 1:2, 0:1)
5318:55SP StupavaŠK Modra21:6 (8:1, 8:3, 5:2)
5420:20FBC Dragons BratislavaFBC Lions Bratislava15:1 (4:0, 6:0, 5:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
5513:15ŠK ModraTJ Sokol Gajary5:10 (3:3, 1:5, 1:2)
5614:40FBC Dragons BratislavaHP Hlavne prišli Bratislava12:4 (5:1, 1:2, 6:1)
5716:05Snipers Parents BratislavaTsunami Záhorská Bystrica12:2 (3:0, 4:1, 5:1)
5817:30FBC Lions BratislavaTempest Bratislava7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
5918:55JElita-Pirates BratislavaSP Stupava2:6 (0:1, 2:3, 0:2)
6020:20Hurikán Oldboys BratislavaŠK Lido Bratislava4:12 (1:1, 1:6, 2:5)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
6113:15HP Hlavne prišli BratislavaTempest Bratislava3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
6214:40Tsunami Záhorská BystricaFBC Dragons Bratislava1:18 (1:8, 0:5, 0:5)
6316:05TJ Sokol GajaryJElita-Pirates Bratislava8:7 s.n. (2:4, 5:1, 0:2, 1:0)
6417:30Metodka BratislavaSnipers Parents Bratislava9:5 (5:3, 3:0, 1:2)
6518:55Hurikán Oldboys BratislavaFBC Lions Bratislava7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
6620:20ŠK Lido BratislavaŠK Modra14:1 (9:0, 3:1, 2:0)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
6713:15Hurikán Oldboys BratislavaHP Hlavne prišli Bratislava12:5 (5:1, 3:4, 4:0)
6814:40Tempest BratislavaTsunami Záhorská Bystrica13:4 (2:0, 6:2, 5:2)
6916:05Snipers Parents BratislavaSP Stupava4:6 (0:1, 2:1, 2:4)
7017:30JElita-Pirates BratislavaŠK Modra
5:4s.n. (0:0, 3:3:, 1:1, 1:0)
7118:55FBC Lions BratislavaŠK Lido Bratislava2:7 (0:1, 1:2, 1:4)
7220:20FBC Dragons BratislavaMetodka Bratislava6:4 (0:2, 3:1, 3:1)
ZápasČasDomáciHostiaVýsledok
7310:00HP Hlavne prišli BratislavaFBC Lions Bratislava7:4 (2:0, 2:1, 3:3)
7411:30TJ Sokol GajarySnipers Parents Bratislava3:10 (2:3, 0:4, 1:3)
7516:15ŠK Lido BratislavaJElita-Pirates Bratislava11:3 (4:1, 2:2, 5:0)
7617:40Tsunami Záhorská BystricaHurikán Oldboys Bratislava1:9 (0:3, 0:4, 1:2)
7719:05SP StupavaFBC Dragons Bratislava1:9 (1:5, 0:3, 0:1)
7820:30Metodka BratislavaTempest Bratislava7:4 (3:1, 2:2, 2:1)